Specjalna Infolinia Wojewody Małopolskiego dla obywateli Ukrainy szukających schronienia w Małopolsce, Infolinia działa 24 h na dobę.

Tel.: +48 12 210 20 02

e-mail: info.spec@muw.pl

Pierwszy transport z darami wyjechał z naszej gminy

W dniu dzisiejszym (02.03.2022 r.), przed godz.10.00 do Powiatowego Magazynu Pomocy w Starym Sączu wyruszył pierwszy transport z darami z terenu Gminy Łososina Dolna.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i organizatorom akcji: druhom i druhnom OSP Łososina Dolna, Tęgoborze, Tabaszowa, pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej „Łososina” sp. z o.o., pracownikom i dzieciom szkół podstawowych z naszej gminy, pracownikom przedszkoli, rodzicom uczniów, przedszkolaków, młodzieży, instytucjom, firmom i innym osobom prywatnym, które wsparły zbiórkę!

Szczególnie dziękujemy firmie Karton-Plus, Spółdzielni Handlowo Produkcyjnej "Rolnik" oraz Panu Markowi Połomskiemu. Cieszymy się i dziękujemy zespołowi Centrum Kultury i Promocji Gminy, który wspiera i koordynuje akcję.

Przypominamy, że nadal na terenie gminy prowadzone są zbiórki, w jednostkach OSP, szkołach podstawowych oraz w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.

Potrzebujemy w szczególności: śpiwory, karimaty, opaski uciskowe, stazy, bieliznę termoaktywną, latarki zwykłe, latarki czołowe, maści na oparzenia. 

Pozostałe rzeczy zawiera wcześniej przedstawiona na naszej stronie lista.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i otwarte, pełne dobroci i szczodrości serca!

GALERIA