Przejdź do stopki

Wójt

    wyświetleń: 9148

Treść

Wójt Gminy Łososina Dolna

mgr inż. Adam Wolak


Wójt Gminy Pan mgr inż. Adam Wolak ma 50 lat, mieszka w Znamirowicach z żoną Haliną, ma trójkę dorosłych dzieci: Bartłomieja, Aleksandrę i Karolinę.

Jest osobą z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy na rzecz lokalnej społeczności Gminy Łososina Dolna.Ukończył studia wyższe w Akademii Rolniczej w Krakowie, ze specjalizacją kształtowanie i ochrona środowiska, oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu na kierunku administracja samorządowa i rozwój regionalny, jest także absolwentem studium pedagogicznego.  Przez te wszystkie lata pełnił różne funkcje w Urzędzie Gminy Łososina Dolna, zdobywając wszechstronne doświadczenie od referenta do kierownika referatu.

W latach 2002-2006 był radnym Rady Gminy, natomiast w latach 2011-2018 pełnił funkcję zastępcy Wójta Gminy.

Od ponad 30 lat realizuje się również jako strażak ochotnik w OSP Tabaszowa, czynnie uczestnicząc w akcjach ratowniczych podejmowanych przez jednostkę. Znając problemy Gminy zarówno jako pracownik czy radny, a w chwili obecnej już jako wójt chce kontynuować pracę na rzecz  rozwoju naszej "Małej Ojczyzny" Gminy Łososina Dolna. Zawsze jest gotów do wysłuchania i pomocy w rozwiązywaniu problemów, z którymi mieszkańcy się zwracają.


Przyjmuje mieszkańców w poniedziałki od godz. 800 do 1500

Na Skróty