Przejdź do stopki

KS "HART" Tęgoborze

    wyświetleń: 1108

Treść

Władze Klubu:

  • Prezes: Ryszard Dziedzic - 606 838 910
  • Wiceprezes: Artur Pawłowski
  • Skarbnik: Tadeusz Fałowski

Klub Sportowy HART Tęgoborze został założony w roku 1999. W chwili obecnej w klubie działają trzy grupy wiekowe, a mianowicie są to seniorzy występujący w klasie A oraz drużyny juniorów oraz trampkarzy.

Klub zrzesza ponad 100 czynnie trenujących zawodników w owych trzech grupach wiekowych. Zajęcia prowadzi dwóch wysoko wykwalifikowanych trenerów posiadających bardzo dobry warsztat trenerski.

Klub ściśle współpracuje z założoną 3 lata temu, a działającą przy klubie Akademią Piłkarską Bart - Gol, do której uczęszczają najmłodsi adepci tutejszego futbolu.

Klub od początku swojego istnienia aż po dzień dzisiejszy za wzorową uznaję współpracę z Gminą Łososina Dolna na czele z Panem Wójtem Stanisławem Golonką, który jest od początku największym dobrodziejem klubu, co roku nie szczędząc funduszy na bieżącą działalność klubu.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne klub posiada własny stadion pełnowymiarowy, wraz z infrastrukturą: szatnie, pokój sędziowski oraz zaplecze techniczne.

Obok stadionu funkcjonuje kompleks sportowy Orlik na którym zawodnicy klubu trenują, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdyż boisko posiada sztuczną nawierzchnię oraz jest w pełni oświetlone.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców do podjęcia treningów w naszym klubie.


 

Na Skróty