Przejdź do stopki

Wspaniałych Wakacji!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy, Pedagodzy, Rodzice oraz Pracownicy Oświaty!  

Z okazji zakończenia roku szkolnego składamy Państwu serdeczne podziękowania za miesiące pełne pracy, zaangażowania i wytrwałości.

Drodzy Uczniowie – gratulujemy Wam osiągniętych sukcesów, zdobytej wiedzy oraz pokonanych wyzwań. Niech rozpoczynające się wakacje będą czasem zasłużonego odpoczynku, radości, pięknych przygód i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Słowa uznania kierujemy do Nauczycieli, Wychowawców, Pedagogów oraz wszystkich Pracowników Oświaty. Dziękujemy za codzienną pracę, cierpliwość, troskę i wkładane w wychowanie oraz kształcenie młodego pokolenia.
Rodzicom dziękujemy za wsparcie, współpracę i towarzyszenie dzieciom na każdym etapie ich edukacyjnej drogi. 

Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych  i pełnych niezapomnianych chwil wakacji! Niech będzie to czas odpoczynku, uśmiechu i pięknych wspomnień. 
Do zobaczenia we wrześniu


Adam Wolak - Wójt Gminy Łososina Dolna
Bolesław Oleksy - Przewodniczący Rady Gminy Łososina Dolna