Przejdź do stopki

Komunikacja MARPOL - czy zmiana godzin kursów jest potrzebna?

Komunikacja MARPOL - czy zmiana godzin kursów jest potrzebna?

Szanowni Mieszkańcy,

Zachęcamy do wyrażenia swoich opinii na temat zmiany godzin kursów komunikacji zbiorowej, realizowanych przez przewoźnika „MARPOL”, na linii Tęgoborze Stara Wieś – Rąbkowa – Znamirowice – Tabaszowa – Rąbkowa – Tęgoborze Stara Wieś.

Państwa opinia jest niezwykle ważna i może być pomocna w ewentualnym dostosowaniu rozkładów jazdy do potrzeb korzystających z rzeczonego transportu zbiorowego.

Z uwagi na bardzo małe zainteresowanie kursem odjeżdżającym o godzinie 6:10 oraz 7:00 z Nowego Sącza w stronę miejscowości Tabaszowa / Znamirowice, prosimy o zgłaszanie swoich uwag i sugestii w tym zakresie do Pana Radnego Jacka Turka lub bezpośrednio do Urzędu Gminy Łososina Dolna,  pokój nr 36, Pani Aneta Koział.

Uwagi i sugestie mogą dotyczyć zarówno preferowanych godzin kursowania busów, jak i innych trudności związanych z przedmiotową komunikacją zbiorową.

Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w poprawę jakości transportu publicznego w naszej okolicy.

Telefony kontaktowe:

  • Radny Gminy – Pan Jacek Turek: 607 312 647,
  • Urząd Gminy Łososina Dolna: 18 444 80 02 wew. 536, Pani Aneta Koział.