Przejdź do stopki

Oferta pracy - pracownik gospodarczy - umowa zlecenie

    wyświetleń: 78

Treść

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY
z dnia 05 sierpień 2024 r.
Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o.
33-314 Łososina Dolna 418
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:
Pracownik gospodarczy

Wymiar czasu pracy: umowa zlecenie
Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

1.    Wymagania niezbędne
a.    wykształcenie zawodowe lub średnie,
b.    prawo jazdy kat. B,
c.    dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
d.    brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, umiejętność kierowania w sposób niezagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego,
e.    pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

2.    Zakres obowiązków:
a.    prace związane ze zbiórką odpadów komunalnych gromadzonych w workach w I, II, III i IV czwartek miesiąca oraz w każdy poniedziałek i piątek (w zależności od potrzeb),
b.    wykonywanie prac porządkowych na terenie Zakładu,
c.    wykonywanie innych czynności związanych z zajmowanym stanowiskiem, zlecanych bezpośrednio przez przełożonego.

3.    Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

- umowa zlecenie,

- miejsce pracy –  Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o.- teren Gminy   Łososina Dolna,

- praca wymaga współdziałania z innymi pracownikami zakładu,

- umiejętności interpersonalne, komunikatywność.

4.    Wymagane dokumenty:
a.    Życiorys (CV) z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej oraz własnoręcznym podpisem. CV powinno być opatrzone klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Spółka z o. o. na stanowisko: Pracownik gospodarczy - operator koparki ”.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach w Zakładzie Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o. lub pocztą na adres:
Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o. 33-314 Łososina Dolna 418
z dopiskiem „Nabór na stanowisko Pracownik gospodarczy - zlecenie ”.

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.08.2024 r.
Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów, nie wezmą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

PREZES ZARZĄDU
mgr inż. Paweł Salamon

Na Skróty