Przejdź do stopki

Oferta pracy - operator koparki - umowa o pracę

    wyświetleń: 72

Treść

   OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

 z dnia 12 lipiec 2024 r.

Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o.

33-314 Łososina Dolna 418

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

Pracownik gospodarczy - OPERATOR KOPARKI

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

1.      Wymagania niezbędne

a.       wykształcenie zawodowe lub średnie,

b.      prawo jazdy kat. B,

c.       uprawnienia na: koparkę itp.,

d.       posiadanie aktualnych uprawnień,

e.       doświadczenie na podobnym stanowisku,

f.        dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

g.      brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, umiejętność kierowania w sposób niezagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego,

h.      pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

2.      Wymagania dodatkowe:

a.       mile widziane umiejętności mechanika samochodowego,

b.      umiejętność obsługi oraz jazdy ciągnikiem,

c.       predyspozycje osobowościowe: kandydat powinien być osobą komunikatywną, elastyczną, dyspozycyjną.

3.      Zakres obowiązków:

a.       prace związane z rozbudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,

b.      prace przy obsłudze i awariach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,

c.       rzetelne i dokładne wypełnianie kart drogowych,

d.      obsługa techniczna powierzonego sprzętu, tj. mycie i konserwacja maszyn oraz dbanie o dobry stan techniczny, prawidłowej obsługi powierzonego sprzętu,

e.       przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego,

f.        wykonywanie prac porządkowych na terenie Zakładu,

g.      wykonywanie innych czynności związanych z zajmowanym stanowiskiem, zlecanych bezpośrednio przez przełożonego.

Szczegółowy zakres czynności zostanie ustalony po zakończeniu procedury

naboru.

4.      Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

-    umowa o pracę,

-    miejsce pracy –  Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o.- teren Gminy   Łososina Dolna,

-    praca wymaga współdziałania z innymi pracownikami zakładu,

-    umiejętności interpersonalne, komunikatywność.

5.      Wymagane dokumenty:

a.       Życiorys (CV) z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej oraz własnoręcznym podpisem. CV powinno być opatrzone klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Zakład Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Spółka z o. o. na stanowisko: Pracownik gospodarczy - operator koparki ”.

b.      Kwestionariusz osobowy kandydata ubiegającego się o zatrudnienie.

c.       Oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do objęcia stanowiska.

d.       Oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

e.       Dodatkowe informacje dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

f.        Kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie (oryginał dokumentów do wglądu).

g.      Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach w Zakładzie Gospodarki Komunalnej „ŁOSOSINA” Sp. z o. o. lub pocztą na adres:

z dopiskiem „Nabór na stanowisko Pracownik gospodarczy - operator koparki ”.

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.07.2024 r.

Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów, nie wezmą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

PREZES ZARZĄDU

mgr inż. Paweł Salamon

Na Skróty