Przejdź do stopki

Zasłużona emerytura dla Pani Marii Koseckiej

    wyświetleń: 395
Zasłużona emerytura dla Pani Marii Koseckiej

Treść

6 października 2023 r. na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Maria Kosecka – Skarbnik, a zarazem Kierownik Referatu Finansowo – Budżetowego w Urzędzie Gminy w Łososinie Dolnej.

Pani Maria Kosecka rozpoczęła pracę 15 czerwca 1983 r. i była długoletnim pracownikiem Urzędu Gminy w Łososinie Dolnej, a od 28 sierpnia 2007 roku została powołana na Skarbnika naszej małej ojczyzny.

Wójt Gminy Łososina Dolna Pan Andrzej Romanek podziękował Pani Skarbnik za długoletnią, sumienną i pełną zaangażowania pracę w Urzędzie Gminy oraz odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków. Podziękował również za okazywaną życzliwość, zrozumienie oraz stwarzanie atmosfery ciepła i przyjaźni, życząc jednocześnie Pani Marii dalszej pomyślności i sukcesów w życiu osobistym, dużo zdrowia, pogody ducha, kontynuacji zainteresowań i pasji, aby każdy dzień na zasłużonej emeryturze przynosił wiele radości i uśmiechu, który jest znakiem nadziei i dobra.

Podziękowania i gratulacje w imieniu wszystkich Radnych Rady Gminy oraz Sołtysów złożył również Przewodniczący Rady Gminy Pan Bolesław Oleksy. Podziękował za dobre, ale i niełatwe chwile, za współpracę.

Kolejno podziękowania złożył Radny Powiatowy, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Ruchu Drogowego Pan Marek Pławiak, który zaznaczył, że przejście na emeryturę Pani Skarbnik jest dniem szczególnym dla samej zainteresowanej, ale i dla wszystkich którzy z nią współpracowali. Wspomniał, że z Panią Skarbnik współpracował jako Dyrektor Szkoły w Żbikowicach, później jako Radny Powiatowy. Zaznaczył, że pełnienie funkcji Skarbnika jest niezwykle odpowiedzialne. Podziękował za podejście Pani Marii do współpracy, że było ono zawsze profesjonalne i życzył jej dobrego zdrowia, uśmiechu na co dzień, a także wszystkiego co najlepsze dla niej i jej rodziny.

Przewodniczący Komisji do Spraw Budżetu Gminy Pan Wiesław Cetnarowski także złożył podziękowanie i życzył dobrego czasu na emeryturze.

Koleżanki i koledzy również dziękują Pani Marii za wieloletnią pracę na rzecz lokalnej społeczności, za empatię i życzliwość okazywaną na co dzień  i życzą, aby nadchodzący czas obfitował w zdrowie, odpoczynek i rozwijanie własnych zainteresowań, a plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz.

Życzymy spokoju na emeryturze!

Przejście Pani Marii na emeryturę wiązało się z koniecznością powołania nowego Skarbnika Gminy.  Funkcję tę objęła Pani Iwona Orzechowska, wieloletnia pracownica Urzędu Gminy w Łososinie Dolnej. Pani Iwona Orzechowska zawsze wyróżniała się nie tylko wysokim poziomem wiedzy merytorycznej, ale również umiejętnością rozwiązywania stawianych przed nią zadań. W swojej pracy udowodniła, że podchodzi do powierzonych jej obowiązków z pełnym zaangażowaniem, szukając optymalnych rozwiązań. Jest koleżeńska i cierpliwa.

Życzymy nowej Pani Skarbnik powodzenia w realizacji planów i jak najlepszej pracy na rzecz Gminy Łososina Dolna.

Na Skróty