Przejdź do stopki

Uroczysta Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli

    wyświetleń: 128
Uroczysta Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli

Treść

13 października 2023 r. w Warszawie, w zabytkowym budynku Centrum biznesowym „Ufficio Primo” w podziemnej kondygnacji odbyła się „Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od rozdania nagród dla najlepiej działających w Polsce Szkolnych Kas Oszczędnościowych. Opiekunka Szkolnej Kasy Oszczędności w Szkole Podstawowej w Tęgoborzy Pani Agnieszka Rosiek tego wieczoru odebrała Złotą Odznakę. Opiekunki SKO ze Szkoły Podstawowej w Rąbkowej Pani Irena Saczka i Pani Małgorzata Rabiańska otrzymały srebrne nagrody.

Pani Małgorzata Kocoń, dyrektor Biura Młodego Klienta w Warszawie, podziękowała opiekunom SKO za entuzjazm i zaangażowanie w realizowanie założeń programu SKO, korzystanie z opracowywanych oraz udostępnianych przez bank nowości edukacyjnych, a także dodawanie do nich swoich autorskich pomysłów. Odbył się lektorat Pani Magdaleny Bigaj, badaczki i działaczki społecznej, jak również twórczyni i prezeski Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa. Autorki książki „Wychowanie przy ekranie”. Umieszczonej na liście 100 Kobiet Roku 2022 przez magazyn Forbes Women.  Wystąpił również Wiceprezes PKO TFI  Pan Grzegorz Chłopek, który zaprezentował wykład o zarzadzaniu finansowym z perspektywy dzieci i dorosłych.  Całość zwieńczył piękny i wzruszający koncert Natalii Kukulskiej oraz uroczysta kolacja.

Za wyjątkowe spotkanie i całoroczne działania w ramach działalności SKO oraz za współpracę i wsparcie kierujemy podziękowania dla Pana Krzysztofa Zajdel, eksperta do spraw młodego klienta PKO BP w Krakowie oraz Pana dyrektora PKO BP w Nowym Sączu Józefa Błażusiaka i dla Pani Grażyny Bodziony kierownika zespołu PKO W Nowym Sączu.

 

Autor: Agnieszka Rosiek

Na Skróty

Zdjęcia