Przejdź do stopki

Fotorelacja z wymiany wakacyjnej Łubianka-Łososina Dolna

    wyświetleń: 168
Fotorelacja z wymiany wakacyjnej Łubianka-Łososina Dolna

Treść

Do Gminy Łososina Dolna na tygodniowy wypoczynek przyjechała grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami z partnerskiej Gminy Łubianka /woj. kujawsko – pomorskie/. Kolonijna wymiana grup uczniów, to efekt podpisanej w 2005 roku umowy o partnerskiej współpracy pomiędzy gminami.

Kolonia letnia w ramach wymiany realizuje we własnym zakresie tygodniowy program wakacyjny. Jeden dzień wypełnia program przygotowany przez Urząd Gminy Łososina Dolna. Młodzież wraz z przewodnikiem zwiedziła m.in.: rynek, zabytkowy kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, zamek, park militarny, „Grodzisko” w Czchowie jak również obejrzała film w sali kinowej. Poczęstunek oraz pobyt w gospodarstwie agroturystycznym „Jaśkowy Sad”, który zachwycał alpakami to kolejny zrealizowany punkt programu wycieczki.  Słoneczna pogoda i dobre humory dopisały uczestnikom wycieczki.

Wszystkim życzymy dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, jeszcze wielu interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do domu i szkoły.

Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy na fotorelację.

Na Skróty