Przejdź do stopki

Kolonia z Łubianki - dzień pełen atrakcji

    wyświetleń: 298
Kolonia z Łubianki - dzień pełen atrakcji

Treść

Do Gminy Łososina Dolna na tygodniowy wypoczynek przyjechała grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami z partnerskiej Gminy Łubianka /woj. kujawsko – pomorskie/. Kolonijna wymiana grup uczniów, to efekt podpisanej w 2005 roku umowy o partnerskiej współpracy pomiędzy gminami.

Kolonia letnia w ramach wymiany realizuje we własnym zakresie tygodniowy program wakacyjny. Koloniści jeden dzień rezerwują specjalnie dla Pana Wójta Gminy Stanisława Golonki, który osobiście prezentuje najważniejsze informacje o Gminie, gratuluje uczestnikom najwyższych wyników życząc udanego i bezpiecznego odpoczynku oraz  organizuje na ten dzień czas wolny. 

W tym roku nocleg dla uczestników kolonii zapewniała SP w Tęgoborzy. Uczniowie powitani zostali przez Gospodarza Gminy w Gimnazjum w Tęgoborzy, które również mięli okazję zwiedzić. Dla gości została przygotowana długo oczekiwana niespodzianka w osobie Krzysztofa Golonki syna Pana Wójta. Mistrz Świata Trików Piłkarskich, finalista programu Mam Talent oraz twórca najpopularniejszego w Polsce programu sportowego na youtube TRENUJzKRZYCHEM, którego każdego dnia śledzi kilkaset tysięcy internautów prowadził na sali gimnastycznej Gimnazjum warsztaty trików piłkarskich.

Na Krzysztofa czekali również fani żonglerki z Michalczowej.  

W atrakcjach na cały dzień dla uczestników kolonii wakacyjnej przygotowano:


•    Centrum Kultury i Promocji Gminy;


•    Lotnisko Aeroklubu Podhalańskiego;


•    Sadowniczą Spółdzielnię Handlową - ŁOSOSINA;


•    Kościół romański św. Świerada i Benedykta w Tropiu;


•    Rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim


•    Zaporę w Rożnowie.


ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ :-)

Na Skróty